Třída - 2. A

Organizace příštího týdne aneb Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil...

Zdravím a posílám poslední informace k tomuto školnímu roku.

1)  V pondělí a v úterý ještě dobíhá stávající systém 15 ti členných skupin.

2) Ve středu a čtvrtek mohou přijít do školy všechny děti. Ale není to povinnost, stále platí, že mohou přijít. Kdo půjde do školy nově, musí mít podepsané čestné prohlášení. Zájemcům ho pošlu e mailem. Prosím, řekněte si o něj tím, že mi pošlete e mail.

3) Ve středu přijdou děti s velkými taškami a vyklidí si šatní skříňky a velké, široké výtvarné šuplíky. Kdo přijde, přinese zpět čtenářské deníky ev. vzdělávací portfolia, pokud jste je tvořili. Ve středu si uděláme třídní den a bude končit v 11,40. Odpolední provoz není zajištěn. Děti je nutné si vyzvednout nebo musí mít lísteček, že jdou samy.

4) Kdo děti do školy posílat nebude vůbec, dojde si skříňku a pouze široký šuplík vyklidit  kdykoliv v odpoledních hodnách mezi 13h - 17h. Úzký šuplík nevyklízet !!!!!!! ev. do něj vrátit čtenářský deník. Klíče od třídy vám půjčí na recepci. Klíčky od skříňky se jménem mi nechte v košíku u dveří, prosím.

5) Ve čtvrtek si dáme sraz před školou v 8, 30. Půjdeme na výlet do Draháňského údolí, Klecan. Návrat upřesním, počítejte cca mezi 14 - 15 hodinou. S sebou kompletní vybavení na výlet, ne penál. ROUŠKU PROSÍM.

6) V pátek sraz v 9h na Libeňském zámku nebo v 8:30 před školou. Zváni jsou všichni rodinní příslušníci a přátelé Zetíků do 500 lidí. S sebou: desky na vysvědčení a prosím všichni roušku. Uděláme si mimo jiné jednu dobovou (možná neopakovatelnou společnou fotku na toto koronavirové období s rouškou). Díky za pochopení a spolupráci, kdyby na fotce s rouškou někdo být nechtěl, není to povinnost. Konec je plánován cca 10:00 - 10,15 i s focením.

7) Prosím, dejte mi vědět do neděle večer, kdo se chystáte poslat děti na poslední tři dny do školy a kdo se chystáte na rozlučku na Libeňský zámek, abych to všechno mohla připravit k adekvátnímu počtu lidí. Díky moc Veronika

8) Úvodní třídní schůzka pro 3. ročník bude v úterý 1. 9. 2020 od 18 hodin ve třídě 3.A Zetíkových cestovatelů. Budu vybírat cca 1 000Kč na prac. sešity a třídní fond.

To je všechno k organizaci příštího týdne. Pokud máte dotazy volejte, pište. Ráda zodpovím.

Díky moc za všechno Veronika

Čtvrtek 30.5.2024